تور ویتنام

narvan logo

تور نپال

تاریخ سفر
تعداد اجرا

اجرای بیستم

زمان شروع تور

۳ فروردین

۱۳ فروردین

ایرلاین ایرعربیا

حدود 25 میلیون تومان

هزینه ویزا

ویزای فرودگاهی نپال

30 دلار

هزینه تور

هزینه تور

۹۸۰ دلار + هزینه ویزا + هزینه پرواز

خدمات تور
خدمات هتل

8 شب هتل 4 و 5 ستاره

۳ شب هتل ۴ ستاره کاتماندو، ۲ شب هتل ۴ ستاره پخارا، ۲ شب لوژ ۵ ستاره چیتوان، ۱ شب هتل سه ستاره بندیپور

خدمات پروازهای داخلی

پرواز داخلی

پرواز داخلی پخارا به کاتماندو

خدمات ترانسفر بین شهری

حمل و نقل های زمینی

هزینه کلیه ترنسفرهای زمینی طبق برنامه

وعده های غذایی

12 وعده غذایی

کلیه صبحانه ها و ۲ وعده نهار و ۲ وعده شام

خدمات ورودی

ورودی جاذبه ها

هزینه کلیه ورودیه ها طبق برنامه

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی تا سقف ۳۰ هزار یورو

راهنمای فارسی زبان

راهنما فارسی زبان

راهنمای تخصصی فارسی زبان و لیدر محلی

مکان های گردشگری که قرار است از آنها دیدن کنیم!

 • بازدید از کاتماندو
 • گشت شهری در پخارا
 • روستای تاریخی بندیپور و بختاپور
 • بازدید از پارک ملی چیتوان و سافاری در آن
 • قایق سواری بر روی دریاچه فیوا
 • معبد صلح جهانی
 • معبد میمون ها
 • معبد بودانات
 • معبد پاشوپاتیناث

برنامه تور نپال نوروز 1403

برنامه تور نپال نوروز 1403

تاریخ سفر: 3 الی 13 فروردین 1403

تاریخ سفر: 3 الی 13 فروردین 1403

تور نپال یک تور شهرگردی در کاتماندو، پخارا و بافت تاریخی بختاپور است که در آن، از زیباترین جاذبه های گردشگری شهری نپال بازدید می شود. کاتماندو پایتخت نپال که بهشت کوهستان معروف است، دارای جاذبه های دیدنی بسیاری است و معروف ترین معابد نپال را در خود جای داده است. همچنین شهر تاریخی بختاپور دارای بافت تاریخی و معابد دیدنی هست که در سفر به نپال بازدید از آن توصیه می شود. پخارا هم که به آن اشاره کردیم، دارای طبیعت بسیار زیبا و چشم اندازهای فوق العاده ای به رشته کوه هیمالیا می باشد. در ادامه روزشمار تور نپال را مشاهده می کنید.

روزشمار تور نپال نوروز

روز اول: جمعه ۳ فروردین (۲۲ مارچ)

سفر گروهی نپال از فرودگاه تهران آغاز می‌شود؛ در ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه به سمت فرودگاه شارجه پرواز خواهیم داشت و پس از توقف در سالن ترانزیت فرودگاه شارجه،با پرواز بعدی به سمت فرودگاه کاتماندو پرواز خواهیم کرد.

روز اول تور نپال

روز دوم: شنبه ۴ فروردین (۲۳ مارچ)

ساعت ۹:۱۰ صبح به وقت محلی نپال، به فرودگاه کاتماندو می‌رسیم. پس از تحویل بار به سمت هتل مان که در محله توریستی تامیل می باشد، حرکت خواهیم کرد. اتاقها را تحویل گرفته و استراحتی کوتاه خواهیم داشت و برای نهار دور هم جمع خواهیم شد. سپس جهت تبدیل پول و تهیه سیم کارت گشت در محله تامیل و کوچه و پس‌کوچه‌هایش را آغاز می‌کنیم.

روز دوم تور نپال

روز سوم: یکشنبه ۵ فروردین (۲۴ مارچ)

صبح زود پس از صرف صبحانه گشت ما در شهر کاتماندو آغاز می‌شود. از معبد سوایامبونات (میمونها)، معبد بودایی بودهانات و معبد پاشوپاتینات و مراسم مرده سوزی بازدید خواهیم کرد و با سنتهای نپالی آشنا میشویم. پس از صرف نهار به سمت هتل باز میگردیم و بعدازظهر تا شب به گشت در تامیل می‌پردازیم. در محله تامیل فروشگاه‌های بسیاری جهت خرید انواع پوشاک کوهنوردی و طبیعتگردی وجود دارد و همچنین امکان خرید صنایع دستی متنوع نپالی و کاسه تبتی با قیمت مناسب از این محله فراهم میباشد.

روز چهارم: دوشنبه ۶ فروردین (۲۵ مارچ)

صبحانه را صرف کرده و به سمت چیتوان حرکت می‌کنیم. در بین راه توقفی جهت بازدید از رودخانه خروشان تریشولی خواهیم داشت. برای نهار به لوژ ۵ ستاره مان در چیتوان خواهیم رسید و پس از تحویل اتاق‌ها همگی در فضای سرسبز لوژ جهت تماشای رقص محلی تارو دورهم جمع خواهیم شد.

روز پنجم: سه شنبه ۷ فروردین (۲۶ مارچ)

صبحانه را صرف کرده و به وسیله ماشین های سافاری وارد پارک ملی چیتوان خواهیم شد و به ماجراجویی و جستجوی گونه‌های حیوانی حیات وحش این منطقه خواهیم پرداخت. پارک ملی چیتوان زیستگاه حیواناتی نظیر کرگدن آسیایی، ببر بنگال، فیل آسیایی، طاووس هندی، آهوی خالدار و تمساح می‌باشد. در این روز پس از صرف نهار، در جستجوی تمساح و‌ کروکدیل بر روی رودخانه رپتی کانو سواری خواهیم داشت و نظاره گر غروب زیبای خورشید خواهیم بود.

روز پنجم تور نپال

روز ششم: چهارشنبه ۸ فروردین (۲۷ مارچ)

پس از صرف صبحانه به سمت روستای تاریخی و زیبای بندیپور حرکت خواهیم کرد. از بافت تاریخی روستا بازدید و عکاسی میکنیم. در کوچه پس کوچه هایش قدم میزنیم و با مردم محلی روستا معاشرت میکنیم. همچنین به تماشای قله ماناسلو که یکی از قلل مرتفع هیمالیا می‌باشد، می‌نشینیم. پس از صرف ناهار و استراحتی کوتاه، به شهر پخارا رفته و در هتل مستقر میشویم.

روز ششم تور نپال

روز هفتم: پنجشنبه ۹ فروردین (۲۸ مارچ)

صبح زود زمان خواهیم داشت برای فعالیت‌های اختیاری در شهر پخارا. مانند رفتن با هلی‌کوپتر به بیس‌کمپ آناپورنا، بالن‌سواری، زیپ‌لاین و... . سپس برای بازدید از معبد صلح جهانی خواهیم رفت. عصر هم قایق‌سواری بر روی دریاچه فیوا خواهیم داشت و زمان آزاد برای گشت در شهر توریستی و زیبای پخارا، کافه‌گردی، رفتن به رستوران‌های معروف پخارا و البته خرید که یکی از جذابیت‌های مهم این سفر هست. فروشگاه‌های شهر پخارا مکان مناسبی جهت خرید محصولات دست بافت اعلای کشمیری هستند.

روز هفتم تور نپال

روز هشتم: جمعه ۱۰ فروردین (۲۹ مارچ)

صبح خیلی زود جهت تماشای طلوع به سمت روستای سارانگکوت میرویم. سارانگکوت یکی از زیباترین و مشهورترین روستاهای این منطقه است و بهترین چشم انداز برای مشاهده طلوع آفتاب بر فراز قلل مرتفع هیمالیا میباشد. مناظر بسیار زیبایی را خواهیم دید و پس از عکاسی به هتل برمی‌گردیم و صبحانه را صرف خواهیم کرد. در این روز نیز زمان آزاد خواهیم داشت و امکان استفاده از تفریحاتی نظیر پاراگلایدر، بالن‌سواری و هلی‌کوپتر به بیس کمپ آناپورنا فراهم میباشد.

روز هشتم تور نپال

روز نهم: شنبه ۱۱ فروردین (۳۰ مارچ)

پس از صرف صبحانه به سمت فرودگاه پخارا حرکت خواهیم کرد و با پرواز به سمت شهر کاتماندو بازمی‌گردیم. برای بازدید از شهر تاریخی بختاپور در نزدیکی کاتماندو می‌رویم و در کوچه پس کوچه هایش قدم میزنیم. این شهر علاوه بر اینکه معابد تاریخی جذابی دارد، مرکز سفال در نپال نام گرفته و معابد تاریخی بسیار قدیمی و معماری و بافت شهری زیبایی دارد. پس از صرف نهار به کاتماندو برمی‌گردیم.

روز نهم تور نپال

روز دهم: یکشنبه ۱۲ فروردین (۳۱ مارچ)

امروز آخرین روز ما در کشور زیبای نپال هست. در صورت مساعد بودن شرایط جوی میتوانیم در یکی دیگر از گشت‌های اختیاری که پرواز با هواپیما بر فراز هیمالیاست، شرکت کنیم. در این پرواز که حدود یک ساعت طول میکشد، شما بر فراز رشته کوه هیمالیا پرواز خواهید داشت و از پنجره هواپیما تعدادی از قلل هشت هزار متری هیمالیا و البته قله اورست به عنوان مرتفع‌ترین کوه جهان را با چشمان خودتان از پنجره هواپیما نظاره‌گر خواهید بود. پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها، تا شب زمان آزاد خواهیم داشت برای گشت شهری و خرید از فروشگاه‌های محله تامل. شب به فرودگاه میرویم و حدود ساعت ۲۲:۵۵ به سمت ایران پرواز خواهیم کرد.

روز دهم تور نپال

روز یازدهم: دوشنبه ۱۳ فروردین (۱ اپریل)

پس از توقف در فرودگاه شارجه، نهایتا در ساعت ۱۳:۴۰ به فرودگاه امام خمینی خواهیم رسید و سفر ما با خاطرات خوش از سفر به کشور زیبای نپال به پایان خواهد رسید.

 • تماس جهت ثبت نام
 • ثبت نام از طریق تلگرام
 • کانال تلگرام نارون
 • اینستاگرام نارون
× Send