تور ویتنام

narvan logo

تور آمریکای جنوبی (برزیل و پرو)

تاریخ سفر
تعداد اجرا

اجرای پنجم

زمان شروع تور

5 مهر

22 مهر

ایرلاین قطر ایرویز

رفت و برگشت به برزیل درحال حاضر حدود ۶۰ میلیون و پرواز پرو به برزیل رفت و برگشت ۲۶ میلیون

هزینه ویزا

ویزا

ویزای برزیل ۱۲۰ دلار و ویزای پرو ۴۰ دلار

هزینه تور

هزینه تور

۲۳۰۰ دلار + بلیط رفت و برگشت به پرو + ویزاها

خدمات تور
خدمات هتل

اقامت در هتل

۱۵ شب اقامت در هتلهای ۴ و ۵ ستاره همراه صبحانه

خدمات ترانسفر بین شهری

ترنسفرهای زمینی

هزینه  همه ترنسفرهای زمینی 

خدمات پروازهای داخلی

پروازهای داخلی

هزینه پرواز داخلی برزیل و پرو

خدمات ویزا

دریافت ویزا

خدمات دریافت ویزای برزیل و پرو

وعده های غذایی

وعده های صبحانه

همه وعده های صبحانه در هتل ها

خدمات ورودی

ورودی جاذبه ها

ورودی جاذبه ها طبق برنامه

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی با پوشش ۵۰ هزار یورو

راهنمای فارسی زبان

راهنما فارسی زبان

لبدر فارسی زبان و لیدر محلی در طول سفر

هزینه ویزا

هزینه ویزا: 120 دلار

دو قطعه عکس ۳*۴

گواهی اشتغال

گواهی اشتغال به کار (یا گواهی اشتغال به تحصیل برای افراد محصل) به زبان انگلیسی

گردش مالی

گردش مالی سه ماهه حساب بانکی

تمکن مالی

تمکن مالی حداقل ۱۵۰ میلیون تومان

ترجمه صفحات شناسنامه

ترجمه تمامی صفحات شناسنامه

داشتن سابقه سفر

داشتن سابقه سفر (پاسپورت فعلی یا قبلی شما باید داری ویزا یا مهرهای ورود و خروج کشورها باشد)

ترجمه سند ملکی

ترجمه سند ملکی یا پروانه کسب و اشتغال (در صورت دارا بودن)

مکان های گردشگری که قرار است از آنها دیدن کنیم:

مکان های گردشگری که قرار است از آنها دیدن کنیم:

خلاصه اطلاعات تور

خلاصه اطلاعات تور

تاریخ سفر ۵ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۲
تعداد روزها
18 روز
بازدیدها
ریودژانیرو، مجسمه مسیح، پله های سلرون، شگرلوف، ساحل کوپاکابانا، گشت لیما، بازدید از کلیسای سن فرانسیسکو، گورستان زیرزمینی، محله میرافلورس، اقیانوس آرام، پاراکاس (گالاپاگوس کوچک)، تماشای شیرهای دریایی و پنگوئن ها، واحه هواکاچینا، بیابان ایکا، بازدید از خطوط اعجاب انگیز نازکا، دره مقدس، قطار شیشه ای ماچوپیچو و یکی از زیباترین خطوط ریلی جهان، بازدید از ماچوپیچو یکی از عجایب هفتگانه جهان، بازدید از معادن نمک، روستای تاریخی اولانتای تامبو، گشت کوزکو پایتخت اینکاها، روستای اولانتایتامبو، روستای آگواس کالینته
هزینه پرواز
رفت و برگشت به برزیل با ایرلاین قطر ایرویز درحال حاضر حدود ۶۰میلیون و پرواز پرو به برزیل رفت و برگشت ۲۶ میلیون
هزینه ویزا
برزیل ۱۳۰ دلار، پرو ۴۰ دلار
هزینه تور
2300 دلار + بلیط رفت و برگشت به پرو + ویزاها
تاریخ سفر ۵ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۲
تعداد روزها
18 روز
سختی تور
بازدیدها
ریودژانیرو، مجسمه مسیح، پله های سلرون، شگرلوف، ساحل کوپاکابانا، گشت لیما، بازدید از کلیسای سن فرانسیسکو، گورستان زیرزمینی، محله میرافلورس، اقیانوس آرام، پاراکاس (گالاپاگوس کوچک)، تماشای شیرهای دریایی و پنگوئن ها، واحه هواکاچینا، بیابان ایکا، بازدید از خطوط اعجاب انگیز نازکا، دره مقدس، قطار شیشه ای ماچوپیچو و یکی از زیباترین خطوط ریلی جهان، بازدید از ماچوپیچو یکی از عجایب هفتگانه جهان، بازدید از معادن نمک، روستای تاریخی اولانتای تامبو، گشت کوزکو پایتخت اینکاها، روستای اولانتایتامبو، روستای آگواس کالینته
هزینه پرواز
رفت و برگشت به برزیل با ایرلاین قطر ایرویز درحال حاضر حدود ۶۰میلیون و پرواز پرو به برزیل رفت و برگشت ۲۶ میلیون
هزینه ویزا
برزیل ۱۳۰ دلار، پرو ۴۰ دلار
هزینه تور
2300 دلار + بلیط رفت و برگشت به پرو + ویزاها

برنامه تور آمریکای جنوبی:

برنامه تور آمریکای جنوبی:

تاریخ سفر: ۵ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۲

تاریخ سفر: ۵ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۲

تور آمریکای جنوبی، شامل سفر به کشورهای برزیل و پرو می باشد.  در این سفر گروهی 18 روزه، از جاهای دیدنی ریودوژانیرو از جمله مجسمه مسیح، ساحل کوپاکابانا و… دیدن می کنیم و سپس برای بازدید از جاهای دیدنی پرو، راهی این کشور می شویم. در صورتی که تنها قصد دارید به برزیل سفر کنید، می توانید در تور برزیل نارون اکوتور شرکت کنید.

روزشمار تور آمریکای جنوبی

روز اول: چهارشنبه ۵ مهر (۲۷ سپتامبر)

ساعت ۲۲:۴۵ شب از فرودگاه امام خمینی، سفر به برزیل آغاز می شود.

روز دوم: پنج شنبه ۶ مهر ( ۲۸ سپتامبر)

با ایرلاین قطر از فرودگاه امام خمینی به سمت دوحه پرواز میکنیم و پس از توقفی ۶ ساعته در فرودگاه، به سمت برزیل، بزرگترین کشور قاره آمریکای جنوبی، پرواز خواهیم کرد. پروازی طولانی خواهیم داشت و در ساعت ۱۵:۵۵ به وقت محلی به فرودگاه سائوپائولو خواهیم رسید. با پرواز داخلی در ساعت ۲۰ به شهر ریودژانیرو پرواز خواهیم کرد و در ساعت ۲۱ به شهر ریو خواهیم رسید و مستقیم به هتل زیبای خودمان در ساحل کوپاکابانا خواهیم رفت.

روز سوم: جمعه ۷ مهر (۲۹ سپتامبر)

امروز را به استراحت و مراجعه به کنسول پرو اختصاص می دهیم.

روز چهارم: شنبه ۸ مهر (۳۰ سپتامبر)

امروز گشت کامل در شهر ریو خواهیم داشت. صبح برای بازدید از مجسمه مسیح میرویم. این مجسمه در بالای کوه کورکوادو قرار گرفته و یکی از عجایب هفتگانه جدید جهان است. سپس به محله سانتاترازا رفته و از پله های سلرون بازدید میکنیم. فرصت کافی برای قدم زدن در محله و عکاسی وجود دارد. بعد از خرید سوغات برزیل برای یادگاری از این سفر به هتل برمی گردیم. صبح این روز، زمان مناسبی برای استفاده از پاراگلایدر و تفریحات ساحلی در سواحل زیبای ریو میباشد و عصر به کوه کله قندی (Sugarloaf Mountain) میرویم و با تله کابین توریستی به بالای این کوه رفته و چشم انداز زیبایی به شهر ریو خواهیم داشت.

بازدید از پله های سلرون در تور آمریکای جنوبی
بازدید از مجسمه مسیح در تور برزیل

روز پنجم: یکشنبه ۹ مهر (۱ اکتبر)

امروز برای گشت های اختیاری در ریودوژانیرو در نظر گرفته شده است و در صورت تمایل می توانید از پاراگلایدر و یا جیپ سواری در جنگل و پرش آزاد از هواپیما استفاده کنید و همچنین زمان مناسبی برای قدم زدن در سواحل ریودوژانیرو میباشد. در صورت امکان میتوانیم به تماشای فوتبال در ورزشگاه ماراکانا برویم. شب را در رستوران و بار ساحلی دور هم جمع خواهیم شد.

برنامه اختیاری پاراگلایدر در ریو در تور آمریکای جنوبی

روز ششم: دوشنبه ۱۰ مهر (۲ اکتبر)

امروز را باید منتظر صدور ویزاها در ریو باشیم. برای گشت های امروز علاوه بر گشت ساحلی، پیشنهادهایی خواهیم داشت.

روز هفتم: سه شنبه ۱۱ مهر (۳ اکتبر)

امروز آخرین روز اقامت ما در شهر ریو میباشد و ویزاهای پرو نیز در این روز آماده میشود. ساعت ۱۹ به سمت فرودگاه ریودوژانیرو حرکت میکنیم و با پرواز ساعت ۲۱:۳۰ به سائوپائولو میرویم و در ساعت ۲۲:۳۰ به سائوپائولو خواهیم رسید.

روز هشتم: چهارشنبه ۱۲ مهر (۴ اکتبر )

با پرواز ساعت ۳:۵۰ از سائوپائولو به لیما، پایتخت کشور پرو حرکت میکنیم و در ساعت ۷:۵۰ به لیما خواهیم رسید و تور پرو آغاز می شود. به سمت هتل مان که در محله توریستی میرافلورس قرار دارد، میرویم و کمی استراحت میکنیم و سپس برای گشت در شهر لیما و بازدید از جاذبه های گردشگری پرو در پایتخش آماده میشویم. لیما شبهای زنده ای دارد و در کنار هم، به رستوران و کافه های شهر سر میزنیم.

روز نهم: پنجشنبه ۱۳ مهر (۵ اکتبر)

صبح پس از صرف صبحانه به سمت شهر ایکا و اقلیم بیابانی پرو حرکت کرده و در مسیر، به پاراکاز (گالاپاکوس کوچک) میرویم. پاراکاز شهری در ساحل اقیانوس آرام میباشد. با قایق برای تماشای شیرهای دریایی و پنگوئن ها میرویم و سپس مسیر را به سمت هتلمان در شهر ایکا ادامه میدهیم.

بازدید از پاراکاس پرو

روز دهم: جمعه ۱۴ مهر (۶ اکتبر)

پس از صرف صبحانه برای دیدن خطوط اسرارآمیز نازکا به سمت شهر نازکا میرویم. این خطوط یکی از عجایب پرو است که قدمتی ۲۰۰۰ ساله دارند و آن را جنجالی ترین جاذبه دنیا می نامند. برای دیدن آنها به بالای دکل و برجک مخصوص میرویم و در صورت تمایل، همسفران میتوانند با هواپیماهای مخصوص برفراز این خطوط پرواز کنند و این اشکال اعجاب انگیز را با وضوح بیشتری مشاهده کنند. پس از صرف نهار به سمت ایکا برمیگردیم و به واحه هواکاچینا میرویم و علاوه بر بوگی سواری در کویر، غروب آفتاب را از این واحه تماشا میکنیم.

بازدید از ایکا و هواکاچینا در تور آمریکای جنوبی

روز یازدهم: شنبه ۱۵ مهر (۷ اکتبر)

در این روز از ایکا به لیما برمیگردیم و در مسیر از پیسکو (کارخانه های شراب سازی) دیدن میکنیم و در ساعت ۷ بعدازظهر از لیما به شهر کوزکو، پایتخت امپراتوری اینکاها، پرواز خواهیم کرد. حدود ساعت ۹ شب به شهر زیبای کوزکو میرسیم و در هتل مان استراحت میکنیم.

روز دوازدهم: یکشنبه ۱۶ مهر (۸ اکتبر)

امروز به گشت کامل شهر کوزکو اختصاص دارد. کوزکو شهر بسیار زیبایی با کوچه و پس کوچه های جذاب است. از جاذبه های شهر دیدن میکنیم و به صحبتهای راهنمای محلی در خصوص امپراتوری اینکاها گوش میدهیم و در کوچه های شهر قدم میزنیم و با معماری سنگی و خاصِ تمدن اینکاها آشنا میشویم و برای نهار غذاهای محلی این منطقه را امتحان میکنیم. شهر کوزکو برای خرید صنایع دستی و سوغاتی بسیار مناسب میباشد. بعدازظهر به بام این شهر میرویم و چشم انداز بسیار زیبایی به این شهر خواهیم داشت و شام در کافه رستورانهای جذاب مرکز شهر دورهم جمع میشویم.

بازدید از شهر کوزکو و معماری آن

روز سیزدهم: دوشنبه ۱۷ مهر (۹ اکتبر)

پس از صرف صبحانه و تحویل اتاقها به سمت روستای دیدنی اولانتای تامبو حرکت میکنیم و در طول مسیر از جاذبه های دره مقدس و روستاهای اینکایی دیدن میکنیم. هنگام ظهر به روستای اولانتای تامبو میرسیم و نهار را در یکی از رستورانهای روستا صرف میکنیم و به بازدید از بافت قدیمی روستا میپردازیم که معرفِ معماری تمدن اینکاها میباشد. در کوچه های سنگی شهر قدم میزنیم. عصر به سمت ایستگاه راه آهن اولانتای تامبو می رویم و سوار قطار شیشه ای میشویم و یکی از زیباترین و جذابترین مسیرهای ریلی دنیا را تجربه میکنیم و به مقصدمان یعنی روستای آگواس کالینته میرسیم و در هتلمان استراحت میکنیم.

بازدید از روستای اولانتای تامبو در تور آمریکای جنوبی

روز چهاردهم: سه شنبه ۱۸ مهر (۱۰ اکتبر)

صبح زود پس از صرف صبحانه با ماشین های توریستی به سمت دروازه ورود ماچوپیچو میرویم. ماچوپیچو شگفت انگیزترین جاذبه تمدن اینکاها میباشد و یکی از عجایب هفتگانه جدید جهان است. تا ظهر از این جاذبه که مهمترین بخش تور آمریکای جنوبی میباشد، بازدید میکنیم و عصر به هتل مان برمیگردیم و بعد از استراحت، در صورت تمایل میتوانید از چشمه و حوضچه های آبگرم طبیعی روستای آگواس کالینته استفاده کنید و شب به قدم زدن و شبگردی در روستا میپردازیم و از بازارچه های سنتی روستا بازدید میکنیم. این روستا نیز برای خرید صنایع دستی و پانچوهای سنتی بسیار مناسب است.

بازدید از ماچوپیچو در تور آمریکای جنوبی

روز پانزدهم: چهارشنبه ۱۹ مهر (۱۱ اکتبر)

صبح با قطار اینکا ریل به روستای اولانتای تامبو میرویم و از آنجا با اتوبوس راهی شهر کوزکو میشویم و در مسیر از معادن استحصال نمک اینکایی بازدید میکنیم و ظهر پس از رسیدن به کوزکو به هتلمان میرویم و بعد از استراحتی کوتاه، تا پایان شب به گشت و گذار در شهر زیبا و زنده کوزکو میپردازیم.

روز شانزدهم: پنجشنبه ۲۰ مهر (۱۲ اکتبر)

صبح پس از صرف صبحانه به فرودگاه کوزکو میرویم و با پرواز ساعت ۱۱:۳۰ به شهر لیما بازمیگردیم و در ساعت ۱۲:۳۰ به لیما رسیده و پس از تحویل اتاقهای هتل، آخرین روز تور آمریکای جنوبی را به گشت در شهر لیما میپردازیم و برای تماشای غروب به ساحل اقیانوس آرام میرویم.

روز هفدهم: جمعه ۲۱ مهر (۱۳ اکتبر)

در ساعت ۱۳:۵۵ از لیما به سائوپائولو پرواز میکنیم و حدود ۵ ساعت توقف در فرودگاه سائوپائولو خواهیم داشت. با پرواز ساعت ۲۱ به دوحه خواهیم رفت.

روز هجدهم: شنبه ۲۲ مهر (۱۴ اکتبر)

بعد از توقف چند ساعته با پرواز ساعت ۰۰:۵۵ بامداد به سمت ایران پرواز خواهیم کرد و در ساعت ۴:۴۰ صبح به فرودگاه امام خمینی در تهران خواهیم رسید و تور آمریکای جنوبی با کوله باری از خاطرات خوش به پایان خواهد رسید.