تور ویتنام

narvan logo

تور سریلانکا نوروز 1403

تور سریلانکا نوروز 1403 در 4 اجرای مختلف برگزار می شود. تورها 11 روزه هستند و بازه درنظر گرفته شده برای این تورها از 29 اسفند الی31 فروردین می باشد. در ادامه تورهای سریلانکا برای نوروز 1403 را مشاهده می کنید و قیمت تور سریلانکا نوروز 1403، خدمات تور و همه نکات و اقامت ها را بررسی خواهیم کرد.

قیمت تور سریلانکا نوروز 1403

قیمت تور سریلانکا نوروز 1403، در تمامی اجراها 1100 دلار است و هزینه پرواز و ویزای سریلانکا نیز برعهده مسافران می باشد. هزینه پرواز ایران به سریلانکا با ایرلاین ایرعربیا حدود 22 میلیون تومان و هزینه ویزای سریلانکا 60 دلار است. بنابراین، قیمت تور سریلانکا نوروز 1403 برابر با 1100 دلار به علاوه هزینه پرواز و هزینه ویزا می باشد.

خدمات تور سریلانکا نوروز 1403

خدمات هتل

اقامت در هتل های 4 و 5 ستاره

۲ شب در Amaya Lake Dambulla ، ۲ شب در Radisson Kandy، 2 شب در Hide Ella Hotel and Resort، ۳ روز اقامت در Pandanus Beach Resort

خدمات ترانسفر بین شهری

ماشین توریستی در اختیار

۹ روز ماشین اینترنت دار و کولردار در اختیار

وعده های غذایی

16 وعده غذایی

8 وعده صبحانه و 8 وعده شام

خدمات ورودی

ورودی جاذبه ها

کلیه ورودیه ها طبق برنامه

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی با پوشش 30 هزار یورو

راهنمای فارسی زبان

راهنما فارسی زبان

همراهی لیدر فارسی زبان و لیدر محلی

اقامت ها در تور سریلانکا نوروز 1403

۲ شب در Amaya Lake Dambula سیگیریا

۲ شب اقامت در هتل Amaya Lake Dambulla

هتل Amaya Lake Dambulla یک هتل 5 ستاره در شهر دامبولا و نزدیکی منطقه قلعه سیگیریا می باشد. این هتل در امتداد سواحل دریاچه کاندامالا قرا گرفته و یکی از محبوب ترین هتل ها در نزدیکی دامبولا می باشد. هتل آمایا لیک دامبولا دارای اقامتگاه های سازگار با محیط زیست، یک استخر روباز و 3 رستوران است.

هتل ردیسون کندی

۲ شب اقامت در هتل Radisson Kandy

هتل Radisson Kandy یک هتل 4 ستاره در شهر کندی، یکی از مهمترین شهرهای توریستی سریلانکا است. هتل رادیسون کندی هتلی مدرن است که دارای استخر روی پشت بام، بار، سالن استراحت و مرکز تناسب اندام است. همه اتاق‌ها مدرن طراحی شده‌اند و دارای تلویزیون ال‌ای‌دی ۴۰ اینچی، وای‌فای رایگان، میز کار، مینی بار و امکانات تهیه چای/قهوه هستند.

2 شب اقامت در هتل Hide Ella Hotel and Resort در تور سریلانکا نوروز 1403

2 شب اقامت در هتل Hide Ella Hotel and Resort

هتل Hide Ella Hotel and Resort یک هتل 5 ستاره لوکس در شهر الا است. این هتل در نزدیکی پل 9 قوسی، باغ گیاه شناسی و مزرعه ادویه الا قرار دارد که با اقامت در این هتل، مسافران به راحتی می توانند از این جاذبه ها بازدید کنند. اقامتگاه دارای استخر روباز، تراس، رستوران، جکوزی و وای فای رایگان است.

3 روز اقامت در هتل Pandanus Beach Resort

هتل Pandanus Beach Resort یک هتل 5 ستاره در ساحل بنتوتا از بهترین سواحل سریلانکا است. پاندانوس دارای استخر روباز، مرکز تناسب اندام و آرایشگاه است. اتاق‌ها چشم‌انداز زیبا به دریا و دسترسی رایگان به Wi-Fi دارند. همچنین مجهز به بالکن، تلویزیون صفحه‌تخت، کتری برقی و مینی‌بار هستند و حمام اختصاصی و سشوار دارند.